***46Gençlik***
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

***46Gençlik***

Eğlence-Komedi-Güncel Herşeyin Bir Arada Olduğu Tek Platform

AnasayfaPortalLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap
Giriş yap
Kullanıcı Adı:
Şifre:
Beni hatırla: 
:: Şifremi unuttum
Arama

Sonuç :

Rechercher çıkıntı araştırma
En son konular
» CUMHURİYET DÖNEMİ TÜRK EDEBİYATI
ben yapamıyorumcuların dikkatine I_icon_minitimePerş. Şub. 25, 2010 6:22 pm tarafından badboyzhayri

» PİTBULL-I Know You Want ME
ben yapamıyorumcuların dikkatine I_icon_minitimePtsi Ocak 18, 2010 6:19 pm tarafından BsR

» küçük ronaldo
ben yapamıyorumcuların dikkatine I_icon_minitimePtsi Ocak 18, 2010 6:16 pm tarafından BsR

» sımple present tense-geniş zaman
ben yapamıyorumcuların dikkatine I_icon_minitimeCuma Ocak 08, 2010 4:25 pm tarafından bozkurt92

» Gözlerim bozuk
ben yapamıyorumcuların dikkatine I_icon_minitimeCuma Ocak 08, 2010 4:15 pm tarafından bozkurt92

» BOT NE KADAR?
ben yapamıyorumcuların dikkatine I_icon_minitimePerş. Ocak 07, 2010 4:07 pm tarafından BsR

» DOKTOR TAVSİYESİ
ben yapamıyorumcuların dikkatine I_icon_minitimePerş. Ocak 07, 2010 4:06 pm tarafından BsR

» HASTANE DE VİZİTE
ben yapamıyorumcuların dikkatine I_icon_minitimePerş. Ocak 07, 2010 4:05 pm tarafından BsR

» ÇAPKIN DOKTOR
ben yapamıyorumcuların dikkatine I_icon_minitimePerş. Ocak 07, 2010 4:05 pm tarafından BsR

Tarıyıcı
 Kapı
 Indeks
 Üye Listesi
 SSS
 Arama
Forum
Ortaklar
bedava forum
En iyi yollayıcılar
bozkurt92
ben yapamıyorumcuların dikkatine Bar_leftben yapamıyorumcuların dikkatine I_voting_barben yapamıyorumcuların dikkatine Bar_right 
FeLanKoR
ben yapamıyorumcuların dikkatine Bar_leftben yapamıyorumcuların dikkatine I_voting_barben yapamıyorumcuların dikkatine Bar_right 
BsR
badboyzhayri
***SiLaHSıZ KuWeT***
bergüzar
aşk adamı
KorayKAN
yavuzz
SD

ben yapamıyorumcuların dikkatine

5 posters
YazarMesaj
FeLanKoR
Adminstrator
Adminstrator
FeLanKoR

ben yapamıyorumcuların dikkatine Empty
MesajKonu: ben yapamıyorumcuların dikkatine   ben yapamıyorumcuların dikkatine I_icon_minitimeSalı Ara. 15, 2009 8:10 pm

Siz yapamıyorsunuz, yapamadığınızı biliyorsunuz, kabul ediyorsunuz. Çoğunlukla neden yapamadığınızın da bal gibi farkındasınız. İtiraf edin. Dizileriniz var. Pc oyunlarınız var. Arkadaşlarla dışarı çıkmak lazım. Evde bir kaç sorun var.Hocalar da iyi anlatmaz. Zaten dersler de çoook zor ve daha çoookk sıkıcı.Değil mi?
Değil!
Güzel ve milyonlarca mantıklı bahane üretebiliriz kendimize. Hepimiz yaparız. Ama ne kadar mantıklı üretirsek üretelim onlar "bahane" olmaktan çıkmayacaktır. Bahaneler gerçek nedenler değildir. Uydurma nedenlerdir.(biliyoruz) Yapamıyorumcuların gerçek nedenleri yoktur aslında. Bahaneleri vardır. Fark edin. Yapmamak daha kötüsü yapamamak için neden olarak gösterdiğiniz, bir neden olduklarına inandığınız şeyleri bir düşünün.Ben başarısızım, yapamam, zor demeye biraz ara verin.(Bu kadar yazdım, lütfen ara verin.Smile
Başarısızlığı kabul ediyor olmak apayrı bir başarısızlıktır. Başarısızlığın nedenini bilip de o nedeni ortadan kaldırmaya kendinde mecal bulamamak ise ayrı bir sorun. Felsefede yöntem genelde önce sorunun tespiti üzerine kuruludur. Sorununuzu tespit edin.Matematik ya da başka bir ders ( ya da hayat olsun geniş düşünelim) önce sorununuzu tespit edin. Doktor tabiriyle teşhis edin onu- sizi engelleyen her neyse. Sorunu bulduktan sonra çözüm aşikardır ve bunu en iyi siz kendiniz bilebilirsiniz. Bütün rehberlik öğretmenlerinden, psikologlardan, aile büyüklerinden, arkadaşlarından daha iyi sen bilirsin.Eee neden uygulamıyorsunuz? Hakikaten neden yapmıyorsun?
Herşey senin elinde unutma. Hayatının iplerini tutmaktasın. Ona sımsıkıya tutun ve artık bir sabah uyan! "Ben yaparım yahu" de. "Ne var ki bunda, yaparım ben!"
Tüm önyargılarını yıkmak, yapamıyorum cümlesini çöp kutusuyla buluşturup, emeklerinin karşılığını aldığındaki hazzı yaşamak senin elinde. Bir sabah uyanın artık.
Matematik hayat gibidir. <Çalıştığının karşılığını, hakettiğini mutlaka alırsın>. Matematik başkadır. Hele bir kez kök2 nin irrasyonel olduğunun ispatından heyecanlanmayagör. Bak bir daha matematiğe "zor yapamam" diyecek misin?
Aynı bunun gibi bir kez gerçekten geleceğin için heyecanlan.
Sınavlarından sonra bulunmak istediğin üniversite sıralarını düşün ya da ilerideki işindeki masanı...Bak bir daha yapamam diyebilecek misin?
Matematik hayat gibidir.
Ha bir de kader, şans vs. var. Her ne hikmetse doğuştan yapamama(!) bahanesi sayılır bunlar. Olasılık soruları çözdüyseniz bilirsiniz. Şans ancak özdeş bilyeler arasında geçerlidir. Hayatta da böyle bu. Başkasından üstünseniz, ondan daha çok çalışmış en önemlisi daha çok "hak etmişseniz"; rüzgar sizden tarafa esecektir merak etmeyin. Önce hak edin ve öne geçin.
Bundan gayrısı size emanet. Allah yardımcınız olsun.

En son FeLanKoR tarafından Salı Ara. 22, 2009 8:10 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
http://46genclik.fare-forum.com
***SiLaHSıZ KuWeT***
Tembel
Tembel
***SiLaHSıZ KuWeT***

MesajKonu: Geri: ben yapamıyorumcuların dikkatine   ben yapamıyorumcuların dikkatine I_icon_minitimeÇarş. Ara. 16, 2009 4:01 pm

paylaşım için saol Shocked
bozkurt92
Moderator
Moderator
bozkurt92

MesajKonu: Geri: ben yapamıyorumcuların dikkatine   ben yapamıyorumcuların dikkatine I_icon_minitimeCuma Ara. 18, 2009 5:21 pm

güzel paylaşım Smile
http://www.futbolxzede.tr.gg/
BsR
Çalışkan
Çalışkan
BsR

MesajKonu: Geri: ben yapamıyorumcuların dikkatine   ben yapamıyorumcuların dikkatine I_icon_minitimePtsi Ara. 21, 2009 5:26 pm

öğrenciyiz cnm bzm de işimize gelio Rolling Eyes Rolling Eyes

"bu zor", "bn yapamam","ailem üstüme gelio", çok yorgunum" ...vs

gerçekten de hayat matemetik gibi.. çalışırsan kolay çalışmazsan zor ..

işine gelirse

Bu arada sözüm meclisten dışarı.. Very Happy Smile Smile
bozkurt92
Moderator
Moderator
bozkurt92

MesajKonu: Geri: ben yapamıyorumcuların dikkatine   ben yapamıyorumcuların dikkatine I_icon_minitimeSalı Ara. 22, 2009 6:57 am

aslında bn ne kadar çalışsamda matematiğe bir türlü ısınamadım
BsR
Çalışkan
Çalışkan
BsR

MesajKonu: Geri: ben yapamıyorumcuların dikkatine   ben yapamıyorumcuların dikkatine I_icon_minitimeSalı Ara. 22, 2009 4:47 pm

Bnde aynı durumdayım bu konu da yalnız deilsin Very Happy Very Happy Very Happy
bozkurt92
Moderator
Moderator
bozkurt92

MesajKonu: Geri: ben yapamıyorumcuların dikkatine   ben yapamıyorumcuların dikkatine I_icon_minitimeSalı Ara. 22, 2009 4:49 pm

Very Happy
***SiLaHSıZ KuWeT***
Tembel
Tembel
***SiLaHSıZ KuWeT***

MesajKonu: Geri: ben yapamıyorumcuların dikkatine   ben yapamıyorumcuların dikkatine I_icon_minitimePerş. Ara. 24, 2009 8:36 pm

Very Happy
bergüzar
Tembel
Tembel
bergüzar

MesajKonu: Geri: ben yapamıyorumcuların dikkatine   ben yapamıyorumcuların dikkatine I_icon_minitimeC.tesi Ara. 26, 2009 7:56 pm

böyle paylasımlara ihtiyac var. nasıl ders calısır konusu da guzel. devamını beklerim cok işime yarıyor.!!

ben yapamıyorumcuların dikkatine
1 sayfadaki 1 sayfası