***46Gençlik***
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

***46Gençlik***

Eğlence-Komedi-Güncel Herşeyin Bir Arada Olduğu Tek Platform

AnasayfaPortalLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap
Giriş yap
Kullanıcı Adı:
Şifre:
Beni hatırla: 
:: Şifremi unuttum
Arama

Sonuç :

Rechercher çıkıntı araştırma
En son konular
» CUMHURİYET DÖNEMİ TÜRK EDEBİYATI
Herşeyin Bir Sebebş Var I_icon_minitimePerş. Şub. 25, 2010 6:22 pm tarafından badboyzhayri

» PİTBULL-I Know You Want ME
Herşeyin Bir Sebebş Var I_icon_minitimePtsi Ocak 18, 2010 6:19 pm tarafından BsR

» küçük ronaldo
Herşeyin Bir Sebebş Var I_icon_minitimePtsi Ocak 18, 2010 6:16 pm tarafından BsR

» sımple present tense-geniş zaman
Herşeyin Bir Sebebş Var I_icon_minitimeCuma Ocak 08, 2010 4:25 pm tarafından bozkurt92

» Gözlerim bozuk
Herşeyin Bir Sebebş Var I_icon_minitimeCuma Ocak 08, 2010 4:15 pm tarafından bozkurt92

» BOT NE KADAR?
Herşeyin Bir Sebebş Var I_icon_minitimePerş. Ocak 07, 2010 4:07 pm tarafından BsR

» DOKTOR TAVSİYESİ
Herşeyin Bir Sebebş Var I_icon_minitimePerş. Ocak 07, 2010 4:06 pm tarafından BsR

» HASTANE DE VİZİTE
Herşeyin Bir Sebebş Var I_icon_minitimePerş. Ocak 07, 2010 4:05 pm tarafından BsR

» ÇAPKIN DOKTOR
Herşeyin Bir Sebebş Var I_icon_minitimePerş. Ocak 07, 2010 4:05 pm tarafından BsR

Tarıyıcı
 Kapı
 Indeks
 Üye Listesi
 SSS
 Arama
Forum
Ortaklar
bedava forum
En iyi yollayıcılar
bozkurt92
Herşeyin Bir Sebebş Var Bar_leftHerşeyin Bir Sebebş Var I_voting_barHerşeyin Bir Sebebş Var Bar_right 
FeLanKoR
Herşeyin Bir Sebebş Var Bar_leftHerşeyin Bir Sebebş Var I_voting_barHerşeyin Bir Sebebş Var Bar_right 
BsR
badboyzhayri
***SiLaHSıZ KuWeT***
bergüzar
aşk adamı
KorayKAN
yavuzz
SD

Herşeyin Bir Sebebş Var

YazarMesaj
BsR
Çalışkan
Çalışkan
BsR

Herşeyin Bir Sebebş Var Empty
MesajKonu: Herşeyin Bir Sebebş Var   Herşeyin Bir Sebebş Var I_icon_minitimePerş. Ocak 07, 2010 4:02 pm

HERŞEYİN BİR SEBEBİ VAR

Alışverişten sonra evine dönen kadın, kocasını yatakta genç ve güzel bir kadınla yakalayınca dehşete düşer. Ortalığı dağıtmaya kalkışacağı sırada kocası onu durdurur. ".Şöyle açıklayabilirim..." der. "Eve dönerken bu zavallı kızı gördüm. Çok yorulmuştu. Onu arabama aldım. Karnı da acıkmıştı, o yüzden onu eve getirdim ve senin buzdolabında unuttuğun rostoyu pişirdim. Kızın ayakkabıları delinmişti. Modası geçti diye artık giymediğin ayakkabılarından bir çift verdim ona. Üşümüştü, o yüzden sana doğum gününde aldığım, fakat rengini beğenmediğin için hiç giymediğin süveteri ona verdim. Kızın pantolonu parça parça olmuştu, artık senin kalçalarının sığmadığı bir pantolonunu da verdim. Tam çıkmak üzereyken bana "Karınızın artık kullanmadığı başka bir şey var mı bu evde?" diye sordu. Ve işte buradayız.'

Very Happy Very Happy Very Happy

Herşeyin Bir Sebebş Var
1 sayfadaki 1 sayfası